پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام استعلام خرید تراکتور و تریلی طبق اسناد پیوستی

استعلام استعلام خرید تراکتور و تریلی طبق اسناد پیوستی از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9367288 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/16 میباشد.
این مناقصه در استان گلستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی - برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    دهیاری شیراباد شهرستان رامیان
  • استان
    گلستان
    کد پارس نماد
    9367288
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104099050000003
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/14
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام استعلام خرید تراکتور و تریلی طبق اسناد پیوستی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104099050000003
نام دستگاه خریدار:دهیاری شیراباد شهرستان رامیان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: استعلام خرید تراکتور و تریلی طبق اسناد پیوستی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- تراکتور کشاورزی دستگاه وسایل نقلیه، قطعات و لوازم جانبی 1 1404/05/16
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: دهیاری شیراباد شهرستان رامیان
شهر: رامیان
استان: گلستان
دورنگار: 017-35899398
تلفن تماس: 017-35899398
آدرس پستی: استان گلستان، شهرستان رامیان، بخش فندرسک، روستای شیر آباد
کد پستی: 4955199874
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سجاد
نام خانوادگی: مهاجروطن
تلفن تماس: 017-35899398

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367288
  • استان / شهر گلستان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام استعلام خرید تراکتور و تریلی طبق اسناد پیوستی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، استعلام استعلام خرید تراکتور و تریلی طبق اسناد پیوستی با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha