پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات
مناقصه

استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366814 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : الکتروموتور و پمپ های شناور، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366814
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104096446000095
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104096446000095
نام دستگاه خریدار:بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/29
شرح کلی نیاز: اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- پمپ پریستالتیک عدد تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری 1 1404/05/28
اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88873560
تلفن تماس: 021-88783821
آدرس پستی: خیابان ولیعصر(عج) بالاتر از ظفر کوچه شهید بابک بهرامی پلاک36
کد پستی: 1968644871
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: علیرضا
نام خانوادگی: اردبیلیان
تلفن تماس: 021-88783821

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366814
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام اکسسوری پمپ DVT مطابق مشخصات و پارامترهای مندرج در فرم درخواست خرید کالا وتجهیزات

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha