پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
مناقصه

استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد. به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366826 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/21 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد. با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : شیرآلات، تجهیزات نفت و گاز، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
  • استان
    تهران
    کد پارس نماد
    9366826
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/21
    شماره آگهی
    1104092935000379
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104092935000379
نام دستگاه خریدار:شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/07/21
شرح کلی نیاز: شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سیت ولو (نشیمنگاه شیر) عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 2 1404/06/22

توضیحات خریدار:ارائه پیش فاکتور و پیشنهاد فنی و ارائه شناسه ملی شرکت الزامی است تسویه مالی پس از تحویل کالا وتاییده فنی دربازه زمانی20روزه انجام میگیرد.محل انباربازرگانی واقع در باقر شهر می باشد.شماره های تماس : 84120996

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت ملی پخش فراورده های نفتی
شهر: تهران
استان: تهران
دورنگار: 021-88321060
تلفن تماس: 021-84129
آدرس پستی: تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شهید شاداب- ساختمان شماره 1
کد پستی: 1583746911
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: الهام
نام خانوادگی: عسکری
تلفن تماس: 021-84120996

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366826
  • استان / شهر تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/21
خلاصه آگهی

استعلام شیر این لاین ولو طبق کاتالوگ پیوست مطابق با شرح کلی مدارک پیوستی قیمت گذاری گردد شرکت های فاقد پیشنهاد فنی بررسی نخواهند شد.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha