فراخوان جذب پیمانکار تامین دستگاه ژنراتور برق 180 کاوا
فراخوان جذب پیمانکار تامین دستگاه ژنراتور برق 180 کاوا از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366873
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/23 میباشد.
این مناقصه در استان
گلستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی دیزل ژنراتور، تجهیزات برق و الکترونیک برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت معادن زغال سنگ شرق
-
استانگلستان، خراسان رضویکد پارس نماد9366873
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/23شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعخراسان 1404.5.13
-
عنوان آگهیفراخوان جذب پیمانکار تامین دستگاه ژنراتور برق 180 کاوا
فراخوان جذب پیمانکار
شرکت معادن زغالسنگ شرق
در نظر دارد تامین دستگاه ژنراتور برق 180 کاوا مورد نیاز خود را در قالب اجاره در معدن زغالسنگ خود واقع در استان گلستان شهرستان آزادشهر به تامین کنندگان واجد شرایط واگذار نماید. متقاضیان جهت بازدید و دریافت فرم پیشنهاد قیمت ظرف مدت ده روز از تاریخ نشر این آگهی با شماره 32454577-051 تماس حاصل نمایند.
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366873
- استان / شهر گلستان، خراسان رضوی
- مهلت آگهی 1404/05/23
فراخوان جذب پیمانکار تامین دستگاه ژنراتور برق 180 کاوا
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، فراخوان جذب پیمانکار تامین دستگاه ژنراتور برق 180 کاوا با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
- استعلام FARHAD FLOURESCENT LAMP FITTING
- استعلام PRE-INSULATED TERMINATIONS
- استعلام کارت الکترونیکی IWM3
- استعلام LV HEAT SHRINKABLE WRAPAROUND REPAIR SLEEVES
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL