پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

مناقصه عمومی چراغ خیابانی LED 20 و 25 وات ...

مناقصه عمومی چراغ خیابانی LED 20 و 25 وات ... از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366879 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/18 میباشد.
این مناقصه در استان همدان با دسته بندی های صنفی و تخصصی صنایع روشنایی، تجهیزات پارک و مبلمان شهری، تجهیزات برق و الکترونیک برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
  • استان
    همدان
    کد پارس نماد
    9366879
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    شماره 1404/18-1404/17 -  نوبت اول
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    تجارت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    مناقصه عمومی چراغ خیابانی LED 20 و 25 وات ...
شرح آگهی

آگهی فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی به صورت فشرده ؟
شماره 1404/18-1404/17 -  نوبت اول
شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در نظر دارد اقلام به شرح جدول ذیل را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای، از فروشندگان، تولید کنندگان و واجدین شرایط و از طریق فروش اسناد مناقصه خریداری نماید. لذا از کلیه تولید کنندگان، فروشندگان و واجدین شرایط دعوت به عمل می آید، طی مدت 5 روز از تاریخ انتشار آگهی با مراجعه به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به نشانی اینترنتی ستاد ایران نسبت به واریز مبلغ 800000 ریال به حساب سپهر شماره 0205682793007 نزد بانک صادرات شعبه مهدیه همدان بنام شرکت توزیع نیروی برق استان همدان و خرید اسناد مناقصه اقدام نمایند.
* آخرین مهلت تحویل پاکات: 1404.06.08 تا ساعت 12
* توضیحات: سایر اطلاعات و جزئیات در اسناد مناقصه مندرج است 

ردیف شرح تعداد  شماره مناقصه  تاریخ جلسه بازگشایی پاکات  مبلغ ضمانت نامه بانکی (ریال)
ارزیابی کیفی  «الف و ب» «ج»
1 چراغ خیابانی LED 20 و 25 وات  7805 دستگاه  1404/17  1404.06.09 1404.06.15 1404.06.18  9.281.865.000
2 چراغ خیابانی LED 100 وات 3676 دستگاه 1404/18 7.636.152.000

توضیحات
1- به پیشنهادات فاقد امضاء مشروط، مخدوش و پیشنهاداتی که بعد از انقضاء مدت فراخوان و خارج از سامانه ستاد واصل شود مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2- به پیشنهادات فاقد ضمانت نامه بانکی معتبر ضمانت نامه مخدوش کمتر از مبلغ مقرر چک شخصی و شرکتی و نظایر آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.
3- اسناد در سایت ذیل قابل دسترس میباشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 38274632 - 081 تماس حاصل فرمایید.
نشانی سایت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) ستاد ایران 
در صورت عدم ثبت نام و عضویت مناقصه گران در سامانه ستاد ضروری است مراحل ثبت نام و عضویت در سامانه مذکور انجام و نسبت به دریافت گواهی امضا الکترونیک از دفاتر منتخب اسناد رسمی اقدام گردد. بدیهی است در صورت عدم اخذ گواهی امضا الکترونیک امکان ورود به سامانه ستاد و شرکت در مناقصه فوق وجود نخواهد داشت.
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366879
  • استان / شهر همدان
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

مناقصه عمومی چراغ خیابانی LED 20 و 25 وات ...

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه عمومی چراغ خیابانی LED 20 و 25 وات ... با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha