آگهی استعلام اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا
استعلام بها و موضوع استعلام آگهی استعلام اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366884 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان گیلان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : آگهی استعلام اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : پیمانکاری مخابرات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت مخابرات ایران (سهامی عام) منطقه گیلان
-
استانگیلانکد پارس نماد9366884
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی51 . ع . 1404
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیآگهی استعلام اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا
شرکت مخابرات ایران
(سهامی عام) منطقه گیلان
آگهی استعلام
51 . ع . 1404
موضوع اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا GL1074
بدینوسیله به اطلاع میرساند که مخابرات منطقه گیلان در نظر دارد از طریق استعلام اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا GL1074 را به اجرا بگذارد شرکت کنندگانی که مایل به همکاری میباشند جهت دریافت برگ استعلام از تاریخ 1404.05.12 لغایت 1404.05.15 به واحد قراردادها مراجعه نمایند.
شرایط استعلام :
1 داشتن تجربه و حسن سابقه امکانات و تجهیزات فنی و مالی و پشتیبانی و رزومه کاری در زمینه موضوع استعلام )
واریز مبلغ 500.000 ریال به شماره حساب 1639393971 با شناسه واریز 28000802606136 نزد بانک ملت به نام مخابرات منطقه گیلان
. مدت زمان اجراء و برآورد اولیه پروژه 8 ماه و 8.464.111.631 ریال
ا تاریخ و مکان تحویل پاکات تا روزشنبه مورخ 1404.05.18 تحویل دبیرخانه مخابرات منطقه گیلان
2 . تاریخ ، زمان بازگشایی پاکات پاکات روز یکشنبه مورخ 1404.05.19 به بعد
تلفن و دورنویس : 32132370 - 33723456-013
اداره پشتیبانی و تدارکات
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366884
- استان / شهر گیلان
- مهلت آگهی 1404/05/15
آگهی استعلام اجرای جابجایی (ریلوکیت) سایت ورزشگاه تختی صومعه سرا
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL