استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ملحفه پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366891 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد. با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : البسه و پوشاک، کفش، لوازم خانگی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت پالایش گاز فجر جم
-
استانبوشهرکد پارس نماد9366891
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104092273000351
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ملحفه پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
شماره نیاز: 1104092273000351
نام دستگاه خریدار:شرکت پالایش گاز فجر جم
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | ملحفه | عدد | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 400 | 1404/06/10 |
| 2 | -- | حوله حمام | عدد | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 400 | 1404/06/10 |
| 3 | -- | حوله صورت | عدد | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 400 | 1404/06/10 |
| 4 | -- | پتو | تخته | لوازم خانگی، صوتی و تصویری | 400 | 1404/06/10 |
| 5 | -- | دمپایی مردانه | جفت | مد و پوشاک، آرایشی و بهداشتی | 400 | 1404/06/10 |
توضیحات خریدار:تعداد و نوع جنس طبق فایل و تصویر پیوست ایران کد و شرح کالای ثبت شده در سامانه فرضی میباشد . فروشنده میبایست فنی و مالی خود را مطابق با شرح استعلام بهای پیوست بارگذاری نماید . پیش فاکتور مطابق با تعداد اقلام فایل پیوست و بارگداری شود .
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366891
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام تقاضا شامل 5 آیتم حوله ، ملحفه ، پتو و دمپایی میباشد .خرید مطابق با شرح استعلام بهای پیوست در سامانه در غیر اینصورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL