استعلام خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366897 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : مصنوعات چوبی و مبلمان اداری، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاراداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اذربایجان شرقی
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9366897
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104004217000091
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی
شماره نیاز: 1104004217000091
نام دستگاه خریدار:اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اذربایجان شرقی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/25
شرح کلی نیاز: خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | قطعات یا ملزومات صندلی | عدد | اثاثیه، مبلمان و تزیینات دکوری | 4,800 | 1404/05/30 |
توضیحات خریدار:خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366897
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام خرید 2400 عدد دستک صندلی بازودار- 1200 عدد پشتی صندلی بازودار- 1200 عدد کفی صندلی بازودار طبق مشخصات فنی پیوستی
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL