استعلام اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366898 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان تهران میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : نمای ساختمان، ساختمان، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارجهاد دانشگاهی واحد دانشگاه صنعتی شریف
-
استانتهرانکد پارس نماد9366898
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104092205000162
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع
شماره نیاز: 1104092205000162
نام دستگاه خریدار:جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه صنعتی شریف
شرح کلی نیاز: اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366898
- استان / شهر تهران
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL