جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی
مناقصه

استعلام خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366903 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان اصفهان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : قطعات بتنی، مصالح ساختمانی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
  • استان
    اصفهان
    کد پارس نماد
    9366903
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104001434000362
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104001434000362
نام دستگاه خریدار:شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- دال بتنی عدد مصالح ساختمانی و ملزومات ساخت و ساز 300 1404/05/30

توضیحات خریدار:خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان
شهر: اصفهان
استان: اصفهان
دورنگار: 031-36689586
تلفن تماس: 031-36680030
آدرس پستی: اصفهان، دروازه شیراز، مرداویج، خیابان شیخ کلینی، خیابان جابر، شرکت آبفای استان اصفهان
کد پستی: 8168936556
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مجید
نام خانوادگی: مستاجران
تلفن تماس: 031-36693409

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366903
  • استان / شهر اصفهان
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام خرید 300 عدد لاین مارکر بتنی با نشان آب و فاضلاب ارتفاع 1.5 طبق مشخصات واستعلام پیوست با پرداخت نقدی پس از تحویل و تایید وثبت سند مالی

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha