جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود
مناقصه

استعلام 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366911 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/19 و محل اجرای پروژه : استان سیستان و بلوچستان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : شیرآلات، نیروگاه، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای استان سیستان و بلوچستان
  • استان
    سیستان و بلوچستان
    کد پارس نماد
    9366911
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/19
    شماره آگهی
    1104093587000221
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104093587000221
نام دستگاه خریدار:شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای استان سیستان و بلوچستان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/23
شرح کلی نیاز: 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- شیر برقی (سلونوئیدی) عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 10 1404/05/19
2 -- شیر گاز توپی عدد قطعات و تجهیزات تهویه مطبوع 10 1404/05/19

توضیحات خریدار:مطابق شرایط فنی و استعلام اقدام شود جهت هرگونه سوال فنی 09153405957 مهندس ریگی تماس جاصل فرمایید

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای استان سیستان و بلوچستان
شهر: زاهدان
استان: سیستان و بلوچستان
دورنگار: 054-33411584
تلفن تماس: 054-33411587
آدرس پستی: کیلومتر 5 جاده گوربند-نیروگاه گازی زاهدان
کد پستی: 9818969481
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مسلم
نام خانوادگی: حیدری صادق
تلفن تماس: 054-33411587

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366911
  • استان / شهر سیستان و بلوچستان
  • مهلت آگهی 1404/05/19
خلاصه آگهی

استعلام 1- شیر برقی ( شیر برقی یک اینچ ولتاژ 110 ولت چیلر تعداد 10 عدد 2- شیر انبساط ( یک اینچ دانفوس ) تعداد 10 عدد مطابق شرایط فنی پیوست اقدام شود

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha