مناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود
مناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366918
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/20 میباشد.
این مناقصه در استان
خراسان رضوی
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی تجهیزات پارک و مبلمان شهری، سرمایه گذاری، ساختمان برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت عمران شهر جدید بینالود
-
استانخراسان رضویکد پارس نماد9366918
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/20شماره آگهینوبت اول 003-1404
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعخراسان 1404.05.13
-
عنوان آگهیمناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی (فشرده) شماره 003-1404
یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود
نوبت اول
شرکت عمران شهر جدید بینالود در نظر دارد فراخوان مناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود را به صورت 10 درصد پرداخت نقدی و 90 درصد تهاتر با بهای زمین یا واحد ساخته شده در شهر جدید بینالود و یا سایر شهرهای جدید پس از کسورات قانونی به قیمت کارشناسی روز با رعایت ضوابط و مقررات شهرهای جدید از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید لذا از کلیه پیمانکاران دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری معتبر در رشته ابنیه حداقل پایه 5 از سازمان برنامه و بودجه کشور دعوت به عمل می آید.
ارائه گواهینامه تایید صلاحیت صلاحیت ایمنی معتبر از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کلیه شرکت کنندگان الزامیست.
توجه در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اسناد ارزیابی کیفی به منظور بررسی توان مالی و فنی پیشنهاد دهندگان نیز ارائه گردیده که میبایست توسط پیشنهاد دهندگان اسناد به طور کامل و دقیق تکمیل و بارگذاری گردد. بدیهی است پیشنهادات فاقد اسناد ارزیابی کیفی و پیشنهاداتی که امتیاز لازم را در ارزیابی کیفی کسب ننمایند گشوده نخواهد شد.
کلیه مراحل برگزاری فراخوان از دریافت و تحویل اسناد مناقصه تا ارسال دعوتنامه از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس ستاد ایران انجام خواهد شد و لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند شماره فراخوان 2004001282000002 و تاریخ انتشار فراخوان در سامانه روز دوشنبه مورخ 1404.05.13 می باشد.
1) مدت زمان انجام کار 6 ماه
2) محل اجرای کار کیلومتر 55 اتوبان مشهد - نیشابور شهر جدید بینالود
3) مبلغ برآورد با احتساب تجهیز کارگاه 48.419.391.614 ریال چهل و هشت میلیارد و چهارصد و نوزده میلیون و سیصد و نود و یک هزار و ششصد و چهارده ریال بر اساس فهرست بهای ابنیه سال 1404 سازمان برنامه و بودجه کشور
4) طبق بخشنامه شماره 101/173073 مورخ 1382/09/15 پروژه دارای تعدیل می باشد.
(5) 20 درصد مبلغ اولیه پیمان به عنوان پیش پرداخت اجرای پروژه طبق آیین نامه تضمین معاملات دولتی مورخ 1394/09/22) به صورت نقدی یا در قالب تهاتر با زمین یا واحد ساخته شده یا به صورت اسناد خزانه اسلامی اوراق تسويه . خزانه اوراق مشارکت حواله قیر پرداخت خواهد شد. شرکت عمران شهر جدید بینالود مخیر به انتخاب هر یک از روشهای پرداخت فوق می باشد.
6) مبلغ سپرده شرکت در فرایند ارجاع کار: 2.421.000.000 ریال (دو میلیارد و چهارصد و بیست و یک میلیون ریال) است. که باید به یکی از صورتهای مشروحه زیر در پاکت (الف) به دستگاه مناقصه گزار تسلیم شود.
ضمانتنامه بانکی به نفع شرکت عمران شهر جدید بینالود با مدت اعتبار اولیه 3 ماه از تاریخ آخرین مهلت تسلیم پیشنهاد و قابل تمدید بنا به درخواست مناقصه گزار برای یک مدت 3 ماهه دیگر ضمانتامه مذکور به حساب شبا شماره 780100004001036904005068 IR شناسه واریز 314036960285220038877436916534 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بنام شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید صادر گردد.
اصل فیش واریز وجه نقد به حساب شماره 020100004001114501376669 IR شناسه واریز 952602852201004001114501376669 بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شعبه معاملات ریالی کد 1185 به نام شرکت عمران شهر جدید بینالود شماره کارت واریز وجه نقد 6367957062112490)
• سایر تضامین قانونی طبق آیین نامه تضمین معاملات دولتی مصوب 1394 با موافقت شرکت عمران شهر جدید بینالود
7) مهلت دریافت اسناد مناقصه از طریق سامانه ستاد از روز دوشنبه مورخ 1404.05.13 لغایت روز دوشنبه مورخ 1404.05.20
8) مهلت عودت اسناد تکمیل شده از طریق سامانه ستاد از روز سه شنبه مورخ 1404.05.21 تا روز شنبه مورخ 1404.06.08
9) تاریخ بازگشایی پیشنهادها ساعت 10:00 روز یکشنبه مورخ 1404.06.09
(10) محل بازگشایی پاکات کیلومتر 55 اتوبان مشهد - نیشابور - شهر جدید بینالود - محله دلبران بلوار بعثت اتاق جلسات شرکت عمران شهر جدید بینالود از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)
بینالود www.binalood ntdcin و پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات (ستاد ایران) و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (http//iets mporgin ) مراجعه فرمایید.
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366918
- استان / شهر خراسان رضوی
- مهلت آگهی 1404/05/20
مناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه یادمان شهدای گمنام شهر جدید بینالود با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام انتخاب پیمانکار جهت ساخت اتاقک اپراتوری
- فراخوان مناقصه عملیات اجرایی جمع اوری آبهای سطحی بخشی از بلوار اصلی ....
- استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی
- استعلام اجرای دیوار چینی و ترمیم سرویس های بهداشتی ساختمان آموزش انبارنفت شهید رجایی مهندس حسرتی 09337538953
- استعلام تهیه و اجرای رنگ آمیزی و اصلاح سنگ کاری ساختمان اداره گاز منطقه 5
- استعلام جدول گذاری
- مناقصه عملیات تکمیلی پوشش محافظتی سقف و بخش دیوار و...
- استعلام دیواره تی وی وال ترمینال طبق مشخصات فنی پیوستی
- استعلام اجرای نمای با متریال آجر پلاک u40 (40 سانت) به صورت ایستاده با روش دوغابی به مساحت تقریبی 2000 متر مربع
- استعلام طراحی نقشه های برق شامل: اضطراریدائمیروشناییدیتکتور و ... برای ساختمان با کاربری اداری به مساحت تقریبی 2400 مترمربع در چهار طبقه
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL