پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام مبدل DC

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام مبدل DC به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366924 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/28 و محل اجرای پروژه : استان فارس میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام مبدل DC با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : تجهیزات مخابرات، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
  • استان
    فارس
    کد پارس نماد
    9366924
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/28
    شماره آگهی
    1104091701000846
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام مبدل DC
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104091701000846
نام دستگاه خریدار:شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/08
شرح کلی نیاز: مبدل DC
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- مارکر ولتاژ عدد قطعات و تجهیزات الکتریکی و روشنایی 3 1404/06/08

توضیحات خریدار:در صورت وجود کالای تولید داخل اولویت با تولید کنندگان داخلی است

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی
شهر: شیراز
استان: فارس
دورنگار: 071-32314400
تلفن تماس: 071-32314400
آدرس پستی: شیراز بلوار کریمخان زند نبش کوچه پروانه
کد پستی: 7135717991
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: محسن
نام خانوادگی: شهیدپور
تلفن تماس: 071-32138337

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366924
  • استان / شهر فارس
  • مهلت آگهی 1404/05/28
خلاصه آگهی

استعلام مبدل DC

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha