استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد) به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366925 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد) با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : آهن آلات، مصالح ساختمانی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت سهامی فولاد اذربایجان
-
استانآذربایجان شرقیکد پارس نماد9366925
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104093266000493
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)
شماره نیاز: 1104093266000493
نام دستگاه خریدار:شرکت سهامی فولاد اذربایجان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | میلگرد | کیلوگرم | مصالح ساختمانی و ملزومات ساخت و ساز | 26,000 | 1404/05/16 |
توضیحات خریدار:شرایط عمومی به شرح پیوست
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366925
- استان / شهر آذربایجان شرقی
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام میلگردکلاف نمره 6/5 نوع RST34 بوزن 26000 کیلوگرم(شرایط تسویه اعلام گردد)
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL