استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366930 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان هرمزگان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : صنایع رنگ،رزین و چسب، مواد شیمیایی، مواد اولیه کارخانجات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت مدیریت تولید برق هرمزگان
-
استانهرمزگانکد پارس نماد9366930
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی1104007021000228
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
شماره نیاز: 1104007021000228
نام دستگاه خریدار:شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/30
شرح کلی نیاز: رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | مواد سافتنر آب | کیلوگرم | تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه | 2,000 | 1404/05/20 |
| 2 | -- | مواد سافتنر آب | کیلوگرم | تجهیزات شستشو، نظافت، پاکسازی و تصفیه | 2,000 | 1404/05/20 |
توضیحات خریدار:هزینه حمل با فروشنده و تحویل فوری 2.بارگزاری پیش فاکتور الزامی 4.کالای مد نظر اروپایی و دارای مدارک گمرکی و اسناد حمل مبدا می بایست باشد **کارشناس فنی آقای کمالی 09171590602
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366930
- استان / شهر هرمزگان
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام رزین آنیونی قوی A400 ---- رزین کاتیونی قوی С100 ---- هر کدام به مقدار 2000 لیتر --- شرایط پیوست
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL