پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366935 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : بتن ریزی، محوطه سازی ، جدول گذاری و پیاده رو سازی، ساختمان، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شهرداری سیس استان اذربایجان شرقی
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9366935
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/16
    شماره آگهی
    1104050274000018
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104050274000018
نام دستگاه خریدار:شهرداری سیس استان اذربایجان شرقی

شرح کلی نیاز: زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی
توضیحات خریدار:به پیشنهادهای فاقد بارگذاری برگ تکمیل و مهر امضاء شده پیشنهاد قیمت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شهرداری سیس استان اذربایجان شرقی
شهر: شبستر
استان: آذربایجان شرقی
دورنگار: 041-42476270
تلفن تماس: 041-42477377
آدرس پستی: شهرستان شبستر شهر سیس خیابان شهرداری شهرداری سیس
کد پستی: 5385135667
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سعید
نام خانوادگی: قلی زاده
تلفن تماس: 041-42477377

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366935
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/16
خلاصه آگهی

استعلام زیر سازی و بتن ریزی پارک میدان آزادی

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha