پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366948 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان آذربایجان شرقی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : سیم و کابل، تجهیزات مخابرات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت مخابرات ایران (منطقه آذربایجان شرقی)
  • استان
    آذربایجان شرقی
    کد پارس نماد
    9366948
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    شماره 1016
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    استعلام فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر
شرح آگهی

شرکت مخابرات ایران منطقه آذربایجان شرقی 
درخواست پیشنهاد قیمت
شماره 1016
شرکت مخابرات ایران (منطقه آذربایجان شرقی) در نظر دارد اقلام مورد نیاز خود را خریداری نماید. لذا خواهشمند است براساس اقلام و شرایط مندرج در ذیل تاریخ مقرر پیشنهاد قیمت خود را ارائه نمایید. 
مهلت تحویل پیشنهاد قیمت:  1404.05.18  - مدت اعتبار پیشنهاد قیمت:  -
محل تحویل پیشنهاد قیمت: شرکت مخابرات ایران (سهامی عام ) منطقه آذربایجان شرقی تبریز خیابان 29 بهمن، اول زعفرانیه، ساختمان مخابرات، طبقه سوم اداره 
کارشناس استعلام گیرنده: سعیده بخشی - شماره تماس: 
لیست کالاها 

ردیف کد کالا شرح کالا برند واحد مقدار 
1 10101020022000 فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر  any متر 70000

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366948
  • استان / شهر آذربایجان شرقی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام فیبر نوری هوایی مهاردار 2 کر

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha