پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام   خرید SET GLAND PACKING    مربوط به کنترل ولو برند NELES 

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام   خرید SET GLAND PACKING    مربوط به کنترل ولو برند NELES  به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366950 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/20 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام   خرید SET GLAND PACKING    مربوط به کنترل ولو برند NELES  با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : ابزار دقیق، شیرآلات، قطعات لاستیکی، لوله و اتصالات، تجهیزات نفت و گاز، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت پتروشیمی پارس
  • استان
    بوشهر
    کد پارس نماد
    9366950
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/20
    شماره آگهی
    -
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.5.13
  • عنوان آگهی
    استعلام   خرید SET GLAND PACKING    مربوط به کنترل ولو برند NELES 
شرح آگهی

 خرید SET GLAND PACKING    مربوط به کنترل ولو برند NELES 
تاریخ شروع توزیع اسناد : شنبه 15 دی 1403 ساعت 00:00 
تاریخ پایان توزیع اسناد دوشنبه 20 مرداد 1404 ساعت 12:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد دوشنبه 20 مرداد 1404 ساعت 15:00
مبلغ ضمانتنامه
قابل توجه متقاضیان گرامی
با سلام و احترام
به استحضار می رساند استعلام خرید تقاضای مذکور در سامانه معاملات پتروشیمی پارس قابل مشاهده است. لطفا نسبت به مشاهده دریافت استاد استعلام و ارسال پیشنهاد فنی و مالی به انضمام شرایط استعلام در مهلت مقرر وعينا مطابق با شرایط استعلام ، اقدام فرمایید.
و در صورت عدم امکان تامین کالا انصراف خود را از طریق سامانه اعلام نمایید. در صورت ارایه هر گونه پیشنها دفتی و مالی مغایر با شرایط استعلام ، پیشنهادات دریافتی مردود اعلام خواهد شد.
1 - اعتبار کافی حداقل دو ماه اعتبار برای پیشنهاد مالی با توجه به زمان لازم جهت اخذ مجوزهای مربوطه در نظر گرفته شود.
محل تحویل درب انبار پتروشیمی پارس در علویه و یا بصورت DAP گمرکات شهید رجایی عسلویه فرودگاه امام و پیام به تشخیص و صلاحدید مدیران محترم مجتمع
گارانتی حداقل یک ساله و خدمات پس از فروش حداقل 5 سال الزامی است.
لطفا در اعلام تاریخ تحویل دقت فرمائید زیرا در صورت عدم اجرای تعهدات و تاخیر در تحویل افلام فاکتور مشمول جریمه می گردد.
255 پیش پرداخت در قبال ضمانتنامه بانکی و 75 پس از تحویل و تایید کالا در انبار پتروشیمی پارس امکانپذیر می باشد.
بمنظور پیش بینی و پیشگیری از نوسان قیمت پیشنهاد ترجیحا بصورت یورویی و با در نظر گرفتن نرخ حواله فروش ارز سامانه سنا ارائه گردد.
با تشکر واحد خرید پتروشیمی پارس
نام کنارشناس خرید پژمان رضائی
شماره تماس : داخلی 07737263880 - داخلی 4269
موبایل: 09192476076

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366950
  • استان / شهر بوشهر
  • مهلت آگهی 1404/05/20
خلاصه آگهی

استعلام   خرید SET GLAND PACKING    مربوط به کنترل ولو برند NELES 

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha