مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری
مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری از کلیه افراد متخصص و شرکتها واجد
شرایط دعوت به عمل میآید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366973
شرکت
نمایند.
این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا
تاریخ 1404/05/26 میباشد.
این مناقصه در استان
خوزستان
با
دسته بندی های صنفی و تخصصی ماشین آلات راهسازی برگزار میشود.
-
آگهی گزارشرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجار
-
استانخوزستانکد پارس نماد9366973
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/26شماره آگهی076 ت ک آج / 1404
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیمناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری
شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری (سهامی خاص)
فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای تأمین کالا 076 ت ک آج / 1404
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در نظر دارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری 220 با اتاق کامل به شماره (2004093228000242) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری فراخوان ارزیابی کیفی از دریافت و تحویل اسناد استعلام ارزیابی کیفی تا ارسال دعوتنامه جهت سایر مراحل مناقصه از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد. لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند تاریخ انتشار فراخوان در سامانه 1404.5.16 می باشد.
اطلاعات و اسناد مناقصه عمومی پس از برگزاری فرایند ارزیابی کیفی و ارسال دعوتنامه از طریق سامانه ستاد به مناقصه گران ارسال خواهد شد. حداقل امتیاز ارزیابی کیفی 50 امتیاز میباشد. مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی از ساعت 8:00 صبح تاریخ 1404.5.16 الی ساعت 14:00 تاریخ 1404.5.26مهلت ارسال پاسخ استعلام ارزیابی کیفی تا ساعت 14:00 تاریخ 1404.6.11
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار :آدرس استان خوزستان - شهرستان امیدیه - بلوار نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری اداره تدارکات وامور کالا فکس: 06152622683تلفکس : 06152620897تلفن : 06152622273 داخلی 23170اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه :مرکز تماس : 41934-021دفتر ثبت نام : 88969737 - 85193768روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366973
- استان / شهر خوزستان
- مهلت آگهی 1404/05/26
مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری
علاقهمندان میتوانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارسنماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL