جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری

مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری از کلیه افراد متخصص و شرکت‌ها واجد شرایط دعوت به عمل می‌آید در مناقصه با کد خبرگزاری پارس نماد: 9366973 شرکت نمایند. این مناقصه در تاریخ 1404/05/13 شروع و مهلت آن تا تاریخ 1404/05/26 میباشد.
این مناقصه در استان خوزستان با دسته بندی های صنفی و تخصصی ماشین آلات راهسازی برگزار میشود.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجار
  • استان
    خوزستان
    کد پارس نماد
    9366973
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/26
    شماره آگهی
    076 ت ک آج / 1404
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
    مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری
شرح آگهی

شرکت ملی نفت ایران
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری (سهامی خاص)
فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله ای تأمین کالا 076 ت ک آج / 1404
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در نظر دارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاری مناقصه عمومی خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری 220 با اتاق کامل به شماره (2004093228000242) را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید کلیه مراحل برگزاری فراخوان ارزیابی کیفی از دریافت و تحویل اسناد استعلام ارزیابی کیفی تا ارسال دعوتنامه جهت سایر مراحل مناقصه از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد. لازم است مناقصه گران در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند تاریخ انتشار فراخوان در سامانه 1404.5.16 می باشد.
اطلاعات و اسناد مناقصه عمومی پس از برگزاری فرایند ارزیابی کیفی و ارسال دعوتنامه از طریق سامانه ستاد به مناقصه گران ارسال خواهد شد. حداقل امتیاز ارزیابی کیفی 50 امتیاز میباشد. مهلت دریافت اسناد استعلام ارزیابی کیفی از ساعت 8:00 صبح تاریخ 1404.5.16 الی ساعت 14:00 تاریخ 1404.5.26مهلت ارسال پاسخ استعلام ارزیابی کیفی تا ساعت 14:00 تاریخ 1404.6.11
اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزار :آدرس استان خوزستان - شهرستان امیدیه - بلوار نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری اداره تدارکات وامور کالا فکس: 06152622683تلفکس : 06152620897تلفن : 06152622273 داخلی 23170اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه :مرکز تماس : 41934-021دفتر ثبت نام : 88969737 - 85193768روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366973
  • استان / شهر خوزستان
  • مهلت آگهی 1404/05/26
خلاصه آگهی

مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اسناد و اطلاعات تکمیلی، مناقصه خرید 2 دستگاه بیل مکانیکی زنجیری با سامانه مناقصات و مزایدات ایران پارس‌نماد داده ها 88349670 تماس حاصل نمایند.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha