استعلام RAMFAN آتشنشانی
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام RAMFAN آتشنشانی به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366982 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/17 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام RAMFAN آتشنشانی با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : تاسیسات ساختمانی، صنایع حرارتی و برودتی، سیستم تهویه و هواکشی صنعتی، سیستم ایمنی ، اتش نشانی،اعلام و اطفای حریق، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارپتروشیمی پارس
-
استانبوشهرکد پارس نماد9366982
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/17شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیاستعلام RAMFAN آتشنشانی
RAMFAN آتشنشانی
تاریخ شروع توزیع اسناد یک شنبه 12 مرداد 1404 ساعت 00:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : شنبه 18 مرداد 1404 ساعت 10:00
تاریخ پایان توزیع اسناد : جمعه 17 مرداد 1404 ساعت 16:00
قابل توجه متقاضیان گرامی
به استحضار می رساند استعلام خرید تقاضای مذکور در سامانه معاملات پتروشیمی پارس قابل مشاهده است. لطفا نسبت به مشاهده دریافت اسناد استعلام و ارسال پیشنهاد فنی به انضمام شرایط استعلام فنی و مالی به پیوست به صورت مهر شده در پاکت ب و پیشنهاد مالی در پاکت ج در مهلت مقرر وعینا مطابق با شرایط استعلام ، اقدام فرمایید و در صورت عدم امکان تامین کالا انصراف خود را از طریق سامانه اعلام نمایید در صورت ارایه هرگونه پیشنها دفنی و مالی مغایر با شرایط استعلام ، پیشنهادات دریافتی مردود اعلام خواهد شد.
-1- اعتبار کافی حداقل دو ماه اعتبار برای پیشنهاد مالی با توجه به زمان لازم جهت اخذ مجوزهای مربوطه در نظر گرفته شود.
-2 محل تحویل درب انبار پتروشیمی پارس در عسلویه
3 گارانتی حداقل یک ساله و خدمات پس از فروش حداقل 5 سال الزامی است.
4- تاریخ تحویل قید گردد جریمه تاخیر در تحویل کالا تعلق می گیرد
پرداخت پس از تحویل و تایید کالا در انبار پتروشیمی پارس
با تشکر واحد خرید پتروشیمی پارس
نام کارشناس خرید ایوب مهاجر
07737295804 مستقیم
4563-داخلی
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366982
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/17
استعلام RAMFAN آتشنشانی
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL