استعلام PADLOCKS, YALE PATTERN, BRONZE CASE, HARDENED
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام PADLOCKS, YALE PATTERN, BRONZE CASE, HARDENED به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366992 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/16 و محل اجرای پروژه : استان بوشهر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام PADLOCKS, YALE PATTERN, BRONZE CASE, HARDENED با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : ابزار و یراق آلات، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارپتروشیمی پارس
-
استانبوشهرکد پارس نماد9366992
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/16شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام PADLOCKS, YALE PATTERN, BRONZE CASE, HARDENED
PADLOCKS, YALE PATTERN, BRONZE CASE, HARDENED
تاریخ شروع توزیع اسناد شنبه 28 تیر 1404 ساعت 00:00
تاریخ آخرین مهلت تحویل اسناد : 5شنبه 16 مرداد 1404 ساعت 00:00
مبلغ ضمانتنامه 0
تاریخ پایان توزیع اسناد 5شنبه 16 مرداد 1404 ساعت 00:00
قابل توجه متقاضیان گرامیبا سلام و احترام به استحضار میرساند استعلام خرید تقاضای مذکور در سامانه معاملات پتروشیمی پارس قابل مشاهده است. لطفا نسبت به مشاهده دریافت اسناد استعلام و ارسال پیشنهاد فنی به انضمام شرایط استعلام فنی و مالی به پیوست به صورت مهر شده در پاکت ب و پیشنهاد مالی در پاکت ج در مهلت مقرر وعينا مطابق با شرایط استعلام ، اقدام فرمایید و در صورت عدم امکان تامین کالا انصراف خود را از طریق سامانه اعلام نمایید. در صورت ارایه هرگونه پیشنها دفنی و مالی مغایر با شرایط استعلام ، پیشنهادات دریافتی مردود اعلام خواهد شد
.1- اعتبار کافی حداقل دو ماه اعتبار برای پیشنهاد مالی با توجه به زمان لازم جهت اخذ مجوزهای مربوطه در نظر گرفته شود
.-2 محل تحویل درب انباریتروشیمی پارس در عسلویه
3- گارانتی حداقل یک ساله و خدمات پس از فروش حداقل 5 سال الزامی است
.4 - تاریخ تحویل قید گردد جریمه تاخیر در تحویل کالا تعلق می گیرد
.با تشکر واحد خرید پتروشیمی پارس
نام کارشناس خرید زارعی محمد
+998-9173737398 شماره تماس
تلفن 5-7737263880-98+ داخلی 4638
شرکت پتروشیمی پارسwww.parspc.net
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366992
- استان / شهر بوشهر
- مهلت آگهی 1404/05/16
استعلام PADLOCKS, YALE PATTERN, BRONZE CASE, HARDENED
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL