استعلام کارت الکترونیکی IWM3
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کارت الکترونیکی IWM3 به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366996 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/25 و محل اجرای پروژه : استان سایر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کارت الکترونیکی IWM3 با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : اتوماسیون ، مراکز کنترل صنعتی، نیروگاه، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا
-
استانسایرکد پارس نماد9366996
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/25شماره آگهی-
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.05.13
-
عنوان آگهیاستعلام کارت الکترونیکی IWM3
شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا ؟
شماره 39183
شروع : 1404.5.13
پایان : 1404.5.25
| ردیف | شماره | قطعه/ کالا | مشخصات فنی کالا | تعداد یا مقدار |
| 1 | 39.183 | کارت الکترونیکی IWM3 | نام تخصصی: کارت الکترونیکی نام لاتین: ELECTRONIC CARD IWM3 کد فروشنده 10.296-72/55: VENDOR CODE MODEL: IWM3 TYPE: VA0030 اندازه: 177*187 محل مصرف: شارژر واحد بخار KKS.CODE نام شرکت سازنده: BORRI مدل: IWM3FS نام سیستم : UPS |
1 |
* ملاحظه: تمامی هزینه های قرارداد به عهده پیمانکار بوده و می بایست در پیشنهاد شماره 2 (عقد قرارداد) لحاظ نماید
* کلیه پیشنهادات ارزی و یا وابسته به نرخ ارز و مشروط به هر شکلی به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود. لذا شرکت کنندگان محترم می بایست نوسانات احتمالی نرخ ارز را نیز در پیشنهاد قیمت خود لحاظ نمایند.
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366996
- استان / شهر سایر
- مهلت آگهی 1404/05/25
استعلام کارت الکترونیکی IWM3
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL