پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

 استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17

استعلام بها و موضوع استعلام  استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17 به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9367006 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/22 و محل اجرای پروژه : استان خوزستان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست :  استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17 با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : شیرآلات، نیروگاه، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شرکت تولید نیروی برق آبادان
  • استان
    خوزستان، تهران
    کد پارس نماد
    9367006
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/22
    شماره آگهی
    -
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت 1404.05.13
  • عنوان آگهی
     استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
شرح آگهی

شرکت تولید نیروی برق آبادان
فرم استعلام بها الکترونیکی
1404.05.12
1404.05.22
موضوع: استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
خواهمشند است ضمن مطالعه شرایط ذیل با دقت نسبت به اعلام بهترین پیشنهاد خود در این برگ اقدام و پس از مهر و امضا و اسکن در سامانه استعلام خرید الکترونیکی این شرکت به ادرس  www.simatender.ir بارگذاری نمایید ارائه قیمت طی پیش فاکتور به تنهایی مورد قبول نمی باشد.

ایتم  مشخصات و نوع کالا -
خدمات مورد نیاز استعلام
PART NO: تعداد/مقدار واحد 
1 ولو استارت ناموفق VA17
FAISE START DRAIN VALVE
شماره بهره برداری: va17
شماره قطعه: DV4 
DV4
20348/2
TP 62 BAR
WP31 BAR
T/D04/01
EGT NO: 91/4434
38P001
شرکت سازنده: HALE HAMILTON
کشور سازنده: انگلستان
6 عدد 

- جمع کل مبلغ استعلام بدون احتساب ارزش افزوده لحاظ و درج گردد
- پیش فاکتور به نام شرکت بهره برداری و تعمیراتی مپنا صادر و پیوست استعلام گردد 
- فرم مشخصات فنی قطعات به پیوست می باشد 
-کلیه کسورات قانونی به عهده فروشنده میباشد
- گارانتی قطعات 8000 ساعت کارکرد یا 12 ماه از زمان تحویل به نیروگاه
- هزینه حمل (بدون بارنامه رسمی)  و خدمات تعمیرات و بازسازی مشمول کسورات بیمه خواهد بود.

* توضیحات:
1-  اسکن تکمیل شده این فرم پس از مهر و امضاء مجاز و مشخصات کامل موضوع استعلام از جمله عکس و کاتالوگ پیوست شود و بصورت یک فایل (PDF) در سامانه استعلام خرید الکترونیکی این شرکت به آدرس www.SimaTender.ir بارگذاری گردد.
2- تسویه حساب پس از تحویل و تأئید فنی توسط کارشناس این شرکت و ارائه صورتحساب و کسر کلیه کسورات قانونی پرداخت می گردد.
3- لازم به ذکر است اجناس تحویلی در این شرکت در صورت داشتن ضمانت نامه و ORGINAL بودن کالا مورد تائید خواهد گرفت و در صورت نقصان و داشتن هر گونه اشکال کالا عودت میشود و خسارت ایجاد شده به تجهیزات این شرکت و همچنین هزینه حمل بر عهده تامین کننده کالا خواهد بود.
4- پیش پرداخت صرفا در قبال ارائه ضمانت نامه بانکی قابل پرداخت خواهد بود ...
5- ارائه کلیه مدارک فنی و مستندات شامل کاتالوگ نقشه و .... در هنگام ارائه پیشنهاد قیمت الزامی میباشد .
کارشناس خرید : 09169362577 (فیضی پور) سرپرست امور مهندسی 09166331539 
کارشناس فنی :  06153334522 داخلی 1159 خ مهندس تاج دینی رئیس تدارکات: 53344590 - 061 
آدرس: تهران، بلوار میرداماد، روبروی آزمایشگاه مسعود، پلاک 363، ساختمان نقره، طبقه دوم

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9367006
  • استان / شهر خوزستان، تهران
  • مهلت آگهی 1404/05/22
خلاصه آگهی

 استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha