استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9367015 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/20 و محل اجرای پروژه : استان سایر میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : ابزار دقیق، خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، دستگاه ها و تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک، ساخت،نصب و تعمیرات صنایع فولاد، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارتافکو (توسعه اقتصادی پایدار فراگیر)
-
استانسایرکد پارس نماد9367015
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/20شماره آگهیTAPF- 231- 1403 - 177
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت 1404.5.13
-
عنوان آگهیاستعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
| TAPF- 231- 1403 - 177 | تافکو (توسعه اقتصادی پایدار فراگیر) | میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک | ساخت قطعات و تجهیزات کارخانجات فولادسازی | 1404.5.12 | 1404.5.20 |
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9367015
- استان / شهر سایر
- مهلت آگهی 1404/05/20
استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- مزایده و مناقصه ارزیابی کیفی راهبری واحد احياء مستقیم و فولاد سازی ...
- استعلام تابلوی برق
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL