پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
مناقصه

استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366817 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان هرمزگان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : سیم و کابل، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    بیمارستان حضرت ابوالفضل ع میناب
  • استان
    هرمزگان
    کد پارس نماد
    9366817
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/15
    شماره آگهی
    1104090742000038
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104090742000038
نام دستگاه خریدار:بیمارستان حضرت ابوالفضل ع میناب
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- کابل مسی متر تجهیزات تولید و توزیع برق 1 1404/05/15

توضیحات خریدار:کابل ها از برند (خراسان افشاری ، سیمیا ، ستاره یزد ) باشد -کالا ایرانی - برند کالا در پیش فاکتور قید شود

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: بیمارستان حضرت ابوالفضل ع میناب
شهر: میناب
استان: هرمزگان
دورنگار: 076-42214120
تلفن تماس: 076-42214120
آدرس پستی: میناب - بلوار آل احمد بیمارستان حضرت ابوالفضل میناب
کد پستی: 7981693119
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: موسی
نام خانوادگی: چاکری
تلفن تماس: 076-42214120

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366817
  • استان / شهر هرمزگان
  • مهلت آگهی 1404/05/15
خلاصه آگهی

استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha