استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366817 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/15 و محل اجرای پروژه : استان هرمزگان میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : سیم و کابل، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزاربیمارستان حضرت ابوالفضل ع میناب
-
استانهرمزگانکد پارس نماد9366817
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/15شماره آگهی1104090742000038
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
شماره نیاز: 1104090742000038
نام دستگاه خریدار:بیمارستان حضرت ابوالفضل ع میناب
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/16
شرح کلی نیاز: کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | کابل مسی | متر | تجهیزات تولید و توزیع برق | 1 | 1404/05/15 |
توضیحات خریدار:کابل ها از برند (خراسان افشاری ، سیمیا ، ستاره یزد ) باشد -کالا ایرانی - برند کالا در پیش فاکتور قید شود
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366817
- استان / شهر هرمزگان
- مهلت آگهی 1404/05/15
استعلام کابل و اقلام الکتریکی مطابق لیست پیوست(درصورت عدم کیفیت عودت میشود)پرداخت 3ماهه وحمل باتامین کننده-پیوست پیش فاکتورالزامیست
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL