استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366832 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان البرز میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : انواع ظروف پلاستیکی، قطعات پلاستیکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارشبکه بهداشت و درمان فردیس
-
استانالبرزکد پارس نماد9366832
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104000351000361
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست
شماره نیاز: 1104000351000361
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت و درمان فردیس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: پلاسکو-بر اساس لیست پیوست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | سبد غیر فلزی | عدد | ماشین آلات و ملزومات حمل، بسته بندی و نگهداری | 1 | 1404/05/18 |
توضیحات خریدار:بر اساس لیست پیوست
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366832
- استان / شهر البرز
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL