جمعه 13 شهریور 1405
پارس نماد داده
مناقصه

استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366832 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان البرز میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : انواع ظروف پلاستیکی، قطعات پلاستیکی، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    شبکه بهداشت و درمان فردیس
  • استان
    البرز
    کد پارس نماد
    9366832
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104000351000361
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104000351000361
نام دستگاه خریدار:شبکه بهداشت و درمان فردیس
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/05/19
شرح کلی نیاز: پلاسکو-بر اساس لیست پیوست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- سبد غیر فلزی عدد ماشین آلات و ملزومات حمل، بسته بندی و نگهداری 1 1404/05/18

توضیحات خریدار:بر اساس لیست پیوست

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: شبکه بهداشت و درمان فردیس
شهر: فردیس
استان: البرز
دورنگار: 026-36572539
تلفن تماس: 026-36572539
آدرس پستی: البرز کرج فردیس فلکه پنجم کوچه راهنمایی رانندگی
کد پستی: 3153613111
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: سیدرضا
نام خانوادگی: سیدی شرق
تلفن تماس: 026-36572359

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366832
  • استان / شهر البرز
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام پلاسکو-بر اساس لیست پیوست

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha