پنج شنبه 12 شهریور 1405
پارس نماد داده
  • صفحه اصلی
  • مناقصه ها
  • استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
مناقصه

استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست

استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست به اطلاع کلیه شرکت‌ها و افراد متخصص واجد شرایط می‌رساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366890 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان خراسان شمالی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست با دسته‌بندی‌های تخصصی و گروه های مرتبط : منابع تغذیه، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.

منقضی
ویژه
  • آگهی گزار
    مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی
  • استان
    خراسان شمالی
    کد پارس نماد
    9366890
  • تاریخ خاتمه آگهی
    1404/05/18
    شماره آگهی
    1104005850000048
  • تاریخ شروع
    1404/05/13
    تاریخ درج آگهی
    1404/05/13
  • منبع
    سایت
  • عنوان آگهی
    استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
شرح آگهی

شماره نیاز: 1104005850000048
نام دستگاه خریدار:مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
اقلام:

رديف کد کالا نام کالا واحد شمارش گروه کالا تعداد / مقدار تاريخ نياز
1 -- باتری لیتیومی عدد تجهیزات تولید و توزیع برق 60 1404/05/30

توضیحات خریدار:کالا فوق صرفا از برند های ارانی باشد-دارای گارانتی حد اقل 18 ماه معتبر باشد -ذکر برند الزامیست -پرداخت دوماه بعد از ارسال و نصب راه اندازی و تایید کارشناس مربوطه میباشد.

اطلاعات تماس سازمان خریدار:
نام سازمان خریدار: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی
شهر: بجنورد
استان: خراسان شمالی
دورنگار: 058-32728328
تلفن تماس: 058-32728328
آدرس پستی: امام خمینی غربی حد فاصل میدان دولت و مادر
کد پستی: 9413933874
اطلاعات ایجاد کننده درخواست:
نام: مصطفی
نام خانوادگی: محمدزاده
تلفن تماس: 058-32236274

جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید

برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید

تصویر آگهی
تصویر پیش‌فرض
تمامی آگهی ها طبق نمونه تصویر آگهی صرفا جهت اطلاع رسانی می‌باشد در خصوص استفاده از این آگهی هرگونه مسئولیت پرداخت به آگهی دهنده و بررسی احراز هویت به عهده شرکت کنندگان می‌باشد و پایگاه خبری پارس نماد هیچگونه منفعت و مسئولیتی بابت تعهد این آگهی ندارد
مناقصات امروز

جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید

  • کد پارس نماد 9366890
  • استان / شهر خراسان شمالی
  • مهلت آگهی 1404/05/18
خلاصه آگهی

استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین‌ المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاوره‌ای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارس‌نماد داده‌ها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران

    نظری برای این مناقصه ثبت نشده است

captcha

مشاوره رایگان

جهت دریافت مناقصه یا مزایده شغلی خود، ثبت نام کنید

captcha