استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
استعلام بها و موضوع استعلام استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست به اطلاع کلیه شرکتها و افراد متخصص واجد شرایط میرساند، آگهی گزار در نظر دارد از طریق استعلام بها، نسبت به انتخاب و دریافت پیشنهادات اقدام نماید. این استعلام با کد آگهی ثبت شده در سامانه خبرگزاری پارس نماد : 9366890 منتشر شده است. مشخصات استعلام : تاریخ شروع استعلام: 1404/05/13 آخرین مهلت ارسال پیشنهاد قیمت : 1404/05/18 و محل اجرای پروژه : استان خراسان شمالی میباشد. استعلام قیمت مورد درخواست : استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست با دستهبندیهای تخصصی و گروه های مرتبط : منابع تغذیه، تجهیزات برق و الکترونیک، استعلام اطلاع رسانی میگردد.
-
آگهی گزارمدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی
-
استانخراسان شمالیکد پارس نماد9366890
-
تاریخ خاتمه آگهی1404/05/18شماره آگهی1104005850000048
-
تاریخ شروع1404/05/13تاریخ درج آگهی1404/05/13
-
منبعسایت
-
عنوان آگهیاستعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
شماره نیاز: 1104005850000048
نام دستگاه خریدار:مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان شمالی
تاریخ پایان اعتبار قیمت: 1404/06/31
شرح کلی نیاز: خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
اقلام:
| رديف | کد کالا | نام کالا | واحد شمارش | گروه کالا | تعداد / مقدار | تاريخ نياز |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | -- | باتری لیتیومی | عدد | تجهیزات تولید و توزیع برق | 60 | 1404/05/30 |
توضیحات خریدار:کالا فوق صرفا از برند های ارانی باشد-دارای گارانتی حد اقل 18 ماه معتبر باشد -ذکر برند الزامیست -پرداخت دوماه بعد از ارسال و نصب راه اندازی و تایید کارشناس مربوطه میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران مراجعه فرمایید
برای شرکت در مناقصه حتما از تصویر آگهی در سایت پارس نماد داده ها استفاده نمایید
جهت دانلود تصویر آگهی کلیک نمایید
- کد پارس نماد 9366890
- استان / شهر خراسان شمالی
- مهلت آگهی 1404/05/18
استعلام خرید باطری یو پی اس 12ولت 42امپر تعداد 60عدد طبق مشخصات فایل پیوستی و مشخصات خواسته شده در ردیف کالایی-ذکر برند الزامیست
در صورت نیاز به دریافت راهنمایی یا پشتیبانی در خصوص استعلام و مناقصه و فراخوان مناقصه عمومی، مناقصه محدود، مناقصه بین المللی، مناقصه دولتی، مناقصه خصوصی، مناقصه آنلاین فروش تجهیزات، مناقصه مشاورهای مناقصه پتروشیمی و انرژی مناقصه صنایع و تجهیزات برق و مخابرات و نفت و گاز ... لطفاً با سایت خبری مناقصه و مزایده پارسنماد دادهها به شماره 88349670 تماس حاصل فرمایید.
- ورود به سامانه مناقصات/ثبت نام
-
تلفن تماس با مرکز مناقصات و مزایدات پارس نماد: 021-88349670-5
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
-
جهت مشاهده اطلاعات آرشیو مزایده های مرتبط از این لینک استفاده کنید
- مناقصات/مزایدات به تفکیک مزایده گزارها
- آرشیو روزانه مناقصه و مزایده
- استعلام تابلوی برق
- استعلام میز تست جک و سیلندرهای هیدرولیک
- استعلام CCI
- استعلام ورق استنلس استیل S310
- استعلام ADAPTOR PLUG, 250 VAC, MOULDED PLASTIC
- استعلام رگلاتور FISHER TYPE:95H
- استعلام خرید ولو استارت ناموفق VA17
- استعلام مهندسی معکوس و ساخت افترکولر کمپرسور سامسونگ و...
- استعلام CENTRIFUGAL PUMP FOR SERVICE TO...
- استعلام HDMI/DVI COPPER CABLE, LENGTH: 10 MT
نظرات کاربران
نظری برای این مناقصه ثبت نشده است
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL
جایگاه بنری
CL